نمایندگی سیستم تولید و مدیریت وب سایت

شرکت توان گستر در راستای توسعه فعالیت‌های بازاریابی خود از افراد حقیقی و حقوقی فعال در حوزه IT، تبلیغات و سایر حوزه‌های مرتبط به منظور اعطاء نمایندگی دعوت به همکاری می‌نماید. اعطاء نمایندگی به دو صورت نمایندگی مستقیم و نمایندگی مستقل انجام می‌شود.

نحوه همکاری

هر شركت یا شخصی كه تشخیص می دهد كه نرم افزارهای توان گستر می تواند نیاز مشتریانش را بر طرف ساخته و یا علاقمند به همكاری در فروش می باشد می تواند مشتری را با استفاده از اطلاعات بسیار كامل موجود بر روی وب سایت راهنمایی كرده و واسطه فروش قرار گیرد و یا ایشان را مستقیما به بخش فروش معرفی نموده تا راهنمایی و تشخیص نیاز و فروش به طور مستقیم انجام شود، در هر دو حالت فوق درصد تخفیف یا همكاری یكسان بوده و انتخاب یكی از این روشها نسبت به شرایط مشتریان یا ترجیح ایشان ،می تواند در هر فروش متغیر باشد. این شركت آمادگی كامل خود را در جهت راهنمایی مشتریان و ارائه مستندات و هر گونه همكاری لازم اعلام میدارد.

تعرفه تخفیفات نمایندگی

معرفی یا فروش اول 10%
معرفی یا فروش دوم 20%
معرفی یا فروش سوم به بعد 30%

شرایطی كه خواهشمند است در صورت تمایل به همكاری به دقت به آنها توجه گردد

  • درصد تخفیف به همكارانی تعلق میگیرد كه در شركت یا سازمانی كه بعنوان خریدار، معرفی می نمایند هیج نوع سمت رسمی، قراردادی یا مشاوره ای نداشته باشند. در صورت تمایل می توانند از تخفیف مشمول، به نفع خود سازمان خریدار استفاده كرده و قیمت را كمتر اعلام نمایند.
  • همكاران مدعی نمایندگی رسمی توان گسترنشوند و به هیچ وجه ادعا نگردد كه در تولید ،مالكیت و یا پشتیبانی نرم افزارها نقشی دارند. چنین اقداماتی پیگرد قانونی در بر خواهد داشت.
  • قیمت نرم افزارها می بایست مطابق با لیست قیمت توان گستربه مشتریان اعلام شود و به هیچ وجه افزایش قیمت در نظر گرفته نشود مگر در خصوص ارائه خدماتی كه جانبی هستند مانند طراحی گرافیكی و یا ورود اطلاعات ،شبكه و.... ودر این حالت باید قیمتها به تفكیك به خریدار اعلام شود تا طرح یكسان سازی قیمتها كه از سال 83 تا كنون در توان گستراجرا می شود و نتایج بسیار مطلوبی نیز در بر داشته است رعایت شده و همه چیز شفاف باشد.
  • در صورت تمایل همكار فروش، به استفاده مستقیم مشتری از خدمات پشتیبانی توان گستر، نیاز است ایشان كتبا بعنوان مالك نرم افزار خریداری شده به توان گسترمعرفی شوند. دقت شود در خصوص فروشهایی كه طی قرارداد با شركت واسطه انجام گرفته اند ،توان گسترشركت یا شخص واسطه را مالك نرم افزار دانسته و هیچ ادعای دیگری را نمی پذیرد مگر بصورت كتبی از سوی واسطه ،اعلام گردد.
  • همكاران فروش در سایر درآمدهای توان گستراز خریدار مانند سفارشی سازیها ،خدمات جانبی ،تمدید خدمات پشتیبانی سالهای بعد و ارتقاء،سهیم نخواهند بود. در مورد آخر در صورتیكه معتقد سازی خریدار به ارتقاء پكیج نرم افزاری توسط همكار واسطه صورت گرفته باشد، مانند خرید جدید رفتار خواهد شد.
  • در خصوص مشتریانی كه از هاست رایگان پكیج ها ،بر روی سرورهای توان گستراستفاده می كنند، همكاران فروش شدیدا موظف به ارائه قوانین استفاده از این سرویس به ایشان كه بر روی وب سایت Tgl.ir موجود است بوده و میبایست از مشتری تعهد كتبی رعایت اخذ شود.
  • ارتباط تلفنی با مدیریت شركت توان گستردرخصوص قراردادها یا فروش ها و شرایط آنان براحتی میسر خواهد بود.